İngilizce konuşmaya, ilk dersten itibaren başlayın. Telefonlar: 546 571 6329 ve 212 324 1788 Email: bilgi@YasinUmur.com

NUMARANIZI
BIRAKIN BİZ
SİZİ ARAYALIM
ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE

ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE

En sevdiğim öğrencilerimin çocuklar olduğunu itiraf etmeliyim.

İki sebebi var; birincisi çocukları çok sevmem, ikincisi öğrettiğinizi hakikaten kalıcı olarak öğreniyor ve kullanıyorlar. Yani yetişkinler ile kıyaslarsak, emeğimin karşılığını tam olarak duyabili yorum :)

Çocukların özellikle okul öncesi yaşlarda öğrenmeye karşılık çok ciddi bir açlıkları olduğu kesin. Bu açlığı iyi bir eğitim ile doldurmak onları hayata hazırlamak için çok önemli.

Eğlenceli bir eğitim metodu ile evladınız Gerçekten İngilizce konuşabilir.

Çocuklar için eğlenceli eğitim metodum kısaca şu şekilde;

Hafta sonu dahil olmak üzere yoğunlaştırılmış bir İngilizce programı tavsiye ediyorum. Her gün olmasının avantajı daha kısa sürede ve daha kalıcı bir eğitim alan çocuk, İngilizce diline daha hakim oluyor. Eğitim esnasında arada boşluklar, soğukluk, isteksizlik ve uzaklaştırmaya sebep oluyor.

Bu nedenle her gün düzenli 2 saat benimle ders yapsa, bir saat evde kendi başına benim vereceğim çizgi-filmleri izlese, hikaye kitaplarını karıştırsa bir ay sonra çocuk düzgün telafuz ile konuşmaya başlayacaktır.

Okullarda İngilizce eğtiim verilmediğini hepimiz biliyoruz. Bunun için çocuğunuzun gerçekten ve düzgün telafuzlar ile İngilizce diline hakim olmasını sağlamak sizin elinizde.

Son olarak, telafuz hakkında bilgi vermek istiyorum. Bugün İngilizce öğretmenliğini bitirmiş malesef bir çok hocamız İngilizce konuşamıyorlar, yada çok kötü bir aksan ile konuşmaya çalışıyorlar. Bu kötü telafuzu çocuklara da aktarıyorlar ve bugün İngilizce konuşan bir çok kişi kaba saba bir şekilde, zor anlaşılır bir İngilizce konuşuyor.

Daha fazla bilgi ve ders için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bana ulaşabilir yada formu doldurarak varsa sorularınızı sorabilirsiniz.

Yasin Umur
Özel İngilizce Öğretmeni
+90 546 571 6329
+90 212 324 1788
bilgi@YasinUmur.com

ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

© 2014  Kurumsal Dil Okulu - Yasin Umur Tüm hakları saklıdır.
Cep:+90 546 571 6329 Ev/ofis: +90 212 324 1788
Gerçekten İngilizce konuşmak isteyen herkese özel eğitim. Callan +Plus Push and Get Metodumla Garantili öğrenme imkanı
Tüm dersler ve kaynaklar Yasin Umur' a aittir.
Callan Metod ve diğer kaynakların hakları varsa kaynak sahibine aittir.